.
.

DOŚWIADCZENIE

Założycielem Digital We jest Dominik Kaznowski.

Dominik jest związany z branżą nowych technologii od 1998 roku.

Zasiadał w zarządach i radach nadzorczych kilku spółek internetowych. Był pełnomocnikiem zarządu ds. produktu i marketingu w Nasza Klasa Sp. z o. o. oraz prezesem zarządu i współzałożycielem Interaktywnie.com (Grupa Money.pl).

W latach 2006-2008 pełnił funkcję dyrektora marketingu w Pionie Internet w Agora SA. Wcześniej związany z Grupą PZU, a w latach 2000-2002 z inkubatorem internetowym e-Katalyst SA. Zrealizował kilkadziesiąt projektów doradczych dla Klientów z branż internet, media, finanse, retail, energetyka, FMCG, telco, logistyka.

Od 2009 roku jest wykładowcą akademickim na kierunkach związanymi z nowymi mediami. Współpracował m.in. z Collegium Civitas, Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza, Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytetem Wrocławskim, Akademią Leona Koźmińskiego, WSE im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Instytutem Nauk Ekonomicznych PAN.

Jest wykładowcą studiów MBA.

 

 

DOŚWIADCZENIE

Laureat wielu nagród branżowych. W 2008 wyróżniony tytułem Człowieka Roku Polskiego Internetu.

Od 2003 do 2008 roku związany ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, najpierw jako wiceprezes, a następnie jako przewodniczący rady nadzorczej.

Był wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Polskich Badań Internetu.

Jest ekspertem ds. społeczeństwa informacyjnego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. W latach 2013-2014 był przewodniczącym rady Fundacji PWN. Autor kilku książek poświęconych internetowi i nowym mediom.

Założyciel platformy blogifirmowe.com.

DOŚWIADCZENIE

  • 70+ wystąpień na konferencjach branżowych
  • 30+ projektów szkoleniowych i mentoringowych
  • 20+ projektów strategicznych